جلسه هماهنگی به منظور حل مشکلات پروژه بند بخش آباد و آغاز کار مجدد آن برگزار شد.

mew-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۲:۱۹
1

این جلسه به منظور تطبیق مصوبه دهمین جلسه کمیسیون اقتصادی امارت اسلامی افغانستان تحت ریاست محترم قاری محمد عبدالعزیز "عزیز" رئیس دفتر مقام وزارت آب و انرژی با حضور رئیس کنترول کیفیت پروژه های آب، نمایندگان وزارت مالیه، د افغانستان بانک، شرکت قراردادی و شماری از بزرگان ولایت فراه برگزار گردید.

در این جلسه گزارش وضعیت عمومی و فعلی پروژه مورد بررسی قرار گرفته جهت حل مشکلات و آغاز کار مجدد آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده شرکت قراردادی نیز در جریان جلسه آمادگی خویش را به آغاز مجدد کار پروژه اعلام نموده پیشنهادات شان را جهت حل مشکلات موجود ارایه کرد.

در ادامه یکی از بزرگان مردم ولایت فراه به نمایندگی از مردم آن ولایت پیرامون ضرورت شدید مردم به تطبیق پروژه بند بخش آباد صحبت نموده خواستار آغاز دوباره کار آن گردید.

محترم قاری محمد عبدالعزیز "عزیز" پس از بررسی همه جانبه وضعیت پروژه و نظرات اشتراک کنندگان جلسه به بزرگان ولایت فراه اطمینان داد که رهبری امارت اسلامی افغانستان این پروژه را به اساس ضرورت آن اولویت داده و به تطبیق آن مصمم می باشد. وی از نمایندگان وزارت مالیه و دافغانستان بانک خواست که در قسمت پرداخت انوایس پروژه بررسی های لازم را انجام دهد تا هرچه زود تر کار پروژه از سوی شرکت تطبیق کننده در ساحه آغاز گردد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۱۰:۸
Background image

رئیس حوزه فرعی دریایی لغمان با رئیس عمومی سازمان (FAO) دیدار کرد

محترم مولوی شیرجان راشدی، رئیس حوزه فرعی دریایی لغمان با محترم ریچاردټرینچر ، رئیس عمومی سازمان (FAO) دیدار نمود...

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۶:۱۷
Background image

دفتر  UNDP در ولایت های مربوط حوزه عمومی دریایی پنج آمو  کار پروژه های را به ارزش 200 هزار دالر آمریکایی آغاز می‌نماید

محترم انجنیر رفیع الله مجتبی، رئیس حوزه عمومی دریایی پنج آمو امروز در دفتر کار خویش با نماینده دفتر UNDP برای زون شمال شرق دیدار نمود...

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۳:۴۴
Background image

مسئولین حوزه دریایی ننگرهار با رئیس عمومی سازمان FAO در افغانستان دیدار نمود

محترم مولوی سید محمد صادق هاشمی، سرپرست حوزه دریایی ننگرهار با محترم ریچرد ترینچر، رئیس عمومی سازمان FAO در افغانستان دیدار کرد....

BACK TO NEWS

User account menu