جلسه هماهنگی به منظور حل مشکلات پروژه بند بخش آباد و آغاز کار مجدد آن برگزار شد.

mew-admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۴/۲ - ۱۲:۱۹
1

این جلسه به منظور تطبیق مصوبه دهمین جلسه کمیسیون اقتصادی امارت اسلامی افغانستان تحت ریاست محترم قاری محمد عبدالعزیز "عزیز" رئیس دفتر مقام وزارت آب و انرژی با حضور رئیس کنترول کیفیت پروژه های آب، نمایندگان وزارت مالیه، د افغانستان بانک، شرکت قراردادی و شماری از بزرگان ولایت فراه برگزار گردید.

در این جلسه گزارش وضعیت عمومی و فعلی پروژه مورد بررسی قرار گرفته جهت حل مشکلات و آغاز کار مجدد آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

نماینده شرکت قراردادی نیز در جریان جلسه آمادگی خویش را به آغاز مجدد کار پروژه اعلام نموده پیشنهادات شان را جهت حل مشکلات موجود ارایه کرد.

در ادامه یکی از بزرگان مردم ولایت فراه به نمایندگی از مردم آن ولایت پیرامون ضرورت شدید مردم به تطبیق پروژه بند بخش آباد صحبت نموده خواستار آغاز دوباره کار آن گردید.

محترم قاری محمد عبدالعزیز "عزیز" پس از بررسی همه جانبه وضعیت پروژه و نظرات اشتراک کنندگان جلسه به بزرگان ولایت فراه اطمینان داد که رهبری امارت اسلامی افغانستان این پروژه را به اساس ضرورت آن اولویت داده و به تطبیق آن مصمم می باشد. وی از نمایندگان وزارت مالیه و دافغانستان بانک خواست که در قسمت پرداخت انوایس پروژه بررسی های لازم را انجام دهد تا هرچه زود تر کار پروژه از سوی شرکت تطبیق کننده در ساحه آغاز گردد.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۶:۲۸
Background image
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۵:۳۲
Background image
یکشنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۱۵:۳۰
Background image

مشاور تخنیکی ریاست حوزه فرعی دریایی غوربند- چاریکار به همکاران معرفی شد

 محترم دیپلوم انجنیر انصارالله تیموری به حیث مشاور...

BACK TO NEWS

User account menu