پروژه برق سولری مرکز تربیوی وزارت انرژی و آب به بهره‌برداری سپرده شد

mew-admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲
072

این پروژه که به منظور تامین برق مرکز تربیوی و همچنان پروژه آموزشی برای دانش آموزان دیپارتمنت انرژی قابل تجدید ریاست مرکز تربیوی راه اندازی شده بود امروز ۲۴ جدی با حضور شمار از روسای وزارت انرژی و آب، انجنیران و استادان مرکز تربیوی این وزارت افتتاح و به بهره‌برداری سپرده شد.
انجنیر شهناز کوهستانی رییس مرکز تربیوی وزارت انرژی و آب، تطبیق این پروژه را در راستای آموزش عملی برای دانش آموزان دیپارتمنت انرژی قابل تجدید موثر بیان نموده و به استفاده درست از آن تاکید نمود.
پروژه ۲۰ کیلووات سولر هایبرید سیستم مرکز تربیوی وزارت انرژی و آب به هزینه ۳۰ هزار دالر آمریکایی با تمویل سازمان SAARC تحت نظارت وزارت انرژی و آب تطبیق شده است.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۹:۳۵
Background image

رئیس جمهور غنی: در دوسال آینده، بخش عمدۀ آب مدیریت می شود

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، ظهر امروز در ششمین کنفرانس ملی آب تحت عنوان "انکشاف منابع آبی و مدیریت آن" اشتراک و سخنرانی کرد...

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶
Background image

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار در وزارت انرژی و آب تدویر یافت

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار(سکتور اقتصاد و زیربنا) با حضور محترم انجنیر خان محمد تکل سرپرست وزارت انرژی و آب در این وزارت دایر شد...

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

تدویر جلسه هماهنگی و نظارتی پروژه‌های برق رسانی

جلسه مشترک پیرامون نظارت از پیشرفت پروژه بند برق کجکی هلمند با حضور نمایندگان با صلاحیت دفتر‌ مشاوریت ارشد مقام‌عالی ریاست جمهوری در‌ امور ‌زیربنا، وزارت‌ انرژی و آب‌ و مالیه، د. . .

BACK TO NEWS