اطلاعیه تصمیم اعطای قراردادساختمان تونل آبگردان بخش آباد ولایت فراه.

mew-admin
contract

قرار است اداره تدارکات ملی  (NPA) به نمایندگی از وزارت انرژی و آب (MEW) جمهوری اسلامی افغانستان قرارداد ساختمان تونل آبگردان بخش آباد ولایت فراه  را تحت کودنمبر  NPA / MEW / 97 / W-2350 / ICB ، با شرکت  Vestan Insaat Ve Ticaret Anonim Sirket ، دارای جواز نمبر  شماره 153302 ، آدرس شرکت  واقع در قلعه فتح الله ، کابل ، افغانستان ،  به قیمت مجموعی  11802961.73 دالر امریکایی  (یازده میلیون هشتاد و دو هزار و نهصد و صد و شصت و یک اعشاریه  هفتاد و سه  ) دالر امریکایی قرار داد نماید .  داوطلبانی که در زمینه اعتراض و ملاحظه داشته باشند  ، می توانند درخواست خود را در مدت 7 روز به اداره تدارکات ملی  (NPA) از تاریخ اعلام ارسال کنند.

این ابلاغیه به معنای اعطای قرارداد نیست. قرارداد تا زمان ختم معیاد اعلان برنده گی و رسیده گی  منعقد نخواهد شد و در صورت وجود ، شکایات مطابق با دستورالعمل تجدید نظر بررسی می شود.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۵:۳۰
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرار داد خریداری تجهیزات , پرزه جات و رنگ باب آی تی .

بدینوسیله به تأ سی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود که وزارت انرژی و آب در نظر دارد قرارداد خریداری تجهیزات پرزه جات و رنگ باب آی تی دارای کود نمبر M . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۵ - ۱۵:۱۱
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرار داد پروژه تحکیم کاری سواحل دریا در قـــــــــــریه گلو شتر ولسوالی انجیل ولایت هــــــرات.

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، ریاست تدارکات، وزارت انرژی و آب در نظر دارد قـــــــــرارداد، پروژه تحکیم کاری سواحل دریا در . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۹ - ۹:۴۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرارپروژه تحکیم سواحل دریای آموواقع نقطه صفری بندر آیخانم ولایت تخار .

بدینوسیله به تآسی از فقره (2) ماده جهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود؛ ریاست تدارکات وزارت انرژی و آب در نظر دارد قرار داد پروژه تحکیم سواحل دریای آموواقع نقطه صفری . . .

بازگشت به اطلاعیه ها