نوید خوش به مردم شریف ولایت کنر!

mew-admin
شنبه ۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۵:۱۶
news

کار ساخت پروژه دستگاه بند برق آبی ولسوالی منوگی ولایت کنر تکمیل گردیده و به زودی به بهره برداری سپرده می شود. این پروژه ظرفیت تولید 2.1 میگاوات برق را داشته که با بهره برداری آن، 4000 خانواده از ساکنان همجوار بند، از نور برق مستفید می گردند. قیمت این پروژه 9.8 میلیون دالر است که از بودجه انکشافی وزارت انرژی و آب بالای دریای پیچ ولایت کنر اعمار گردیده است. کار ساخت این پروژه زیر نظارت مستقیم وزارت انرژی و آب، توسط کمپنی قرار دادی امین کاپیسا تکمیل و اکنون آماده بهره برداری است..

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۶ - ۸:۳۹
Background image

ملاقات در مورد ادامه کار پروژه بند مچلغو.

به ادامه سلسله دیدارهای مردم شریف ولایت پکتبا، امروز نیز شماری از بزرگان و نمایندگان این ولایت با محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب دیدار و گفتگو کردند...

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۴:۳۴
Background image

اعمار 334 بند ذخیروی کوچک (چک دم) در 34 ولایت افغانستان.

وزارت انرژی و آب در نظر دارد برای نخستین بار 334 پروژه ساخت چک دم¬ها را به ارزش 56 میلیون دالر آمریکایی در سراسر کشور راه اندازی کند. در جلسه که دیروز (مؤرخ 4/4/1398) به هدف بحث و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۵ - ۸:۵۸
Background image

ملاقات در مورد حل مشکلات آب و برق ولایت بادغیس.

محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب طی ملاقاتی با محترم عبدالبصیر عثمانی، محترم ضیاالدین اکازی، محترم امیرشاه خان نایب زاده نمایندگان ولایت بادغیس در پارلمان، محترم حاجی. . .

BACK TO NEWS