کارعملی پروژه 5 میگاوات برق آفتابی ولایت غور به زودی آغاز می شود

mew-admin
شنبه ۱۳۹۸/۹/۹ - ۹:۳۵
اخبار

جلسه تخنیکی به منظور بررسی وضعیت پیشرفت و تسریع روند تطبیق پروژه برق آفتابی 5 میگاوات ولایت غور با حضور محترم انجنیرمحمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب، رییس نظارت از تطبیق پروژه های انرژی، نماینده کمپنی شاندنک و سایر مسوولان پروژه در وزارت انرژی و آب برگزار شد.
آقای خُلمی در این جلسه به نماینده کمپنی قراردادی تاکید نمود تا هر چه زودتر دیزاین 95 درصدی پروژه را تکمیل نموده و کار عملی آن را آغاز نماید.
پروژه دیزاین، تهیه و نصب دستگاه تولید برق آفتابی به ظرفیت 5 میگاوات در ولایت غور به شمول لین انتقال 20 کیلوولت از ساحه پروژه الی شهر فیروزکوه با کمپنی شاندنک عقد قرارداد شده است که با تطبیق این پروژه زمینه استفاده از نور برق برای 10 هزار فامیل باشندگان مرکز ولایت غور مهیا خواهد شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲
Background image

پروژه برق سولری مرکز تربیوی وزارت انرژی و آب به بهره‌برداری سپرده شد

این پروژه که به منظور تامین برق مرکز تربیوی و همچنان پروژه آموزشی برای دانش آموزان دیپارتمنت انرژی قابل تجدید ریاست مرکز تربیوی راه اندازی شده بود امروز ۲۴ جدی با حضور شمار از روسای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۵۸
Background image

بانک جهانی از برنامه های اقتصادی و انکشافی حکومت افغانستان حمایت کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام امروز طی دیداری با هارتویگ شیفر معاون بانک جهانی در امور آسیای جنوبی و هیات همراه اش، در مورد کمک ها و حمایت های بانک مذکور از افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۴
Background image

دهمین اجلاس کشورهای عضو سازمان بین‌المللی انرژی قابل‌تجدید IRENA در شهر ابوظبى برگزار شد

دهمین اجلاس سازمان ارینا با اشتراک نماینده گان بیشتر از ١٦٢ کشور جهان, موسسات بین المللی, بانک های بین المللی و میکانیزم های مالی از تاریخ ١٠ الی ١٢ جنوری سال ٢٠٢٠ در شهر ابوظبی دایر. . .

BACK TO NEWS