جلسه مشترک حل مشکلات پروژه های برق رسانی برگزار شد

hafiz_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۰
2

جلسه مشترک با نماینده شرکت قراردادی و مسئولان برشنا شرکت در مورد حل مشکلات پروژه های برق رسانی برگزار شد.
محترم ملا عبداللطیف "منصور"،  سرپرست وزارت آب و انرژی در دفتر کاری خویش با نماینده شرکت ZNCC و شماری از مسئولان د افغانستان برشنا شرکت پیرامون حل مشکلات و آغاز کارهای باقی مانده پروژه لین انتقال برق از ولایت غزنی الی کندهار و پروژه توزیع برق فازدوم بند کجکی بحث و تبادل نظر نمودند.
در این جلسه نماینده شرکت قراردادی و مسئولان د افغانستان برشنا شرکت در مورد مشکلات و وضعیت پیشرفت پروژه های متذکره توضیحات لازم را ارائه نموده از مقام محترم رهبری وزارت آب و انرژی خواستار هدایات لازم جهت تطبیق کارهای باقی مانده این پروژها گردیدند.
آقای "منصور" سرپرست وزارت آب و انرژی پس از بررسی مشکلات پروژه ها اظهار داشت که یک کمیته مشخص به منظور بررسی پروژه ها موظف می گردد تا وضعیت پیشرفت پروژه ها را بررسی نموده تمام تجهیزات آن را نیز ثبت نمایند. وی با اشاره به اهمیت این پروژه ها علاوه کرد که ما تلاش می کنیم هرچه زود تر مشکلات موجود را حل نموده کار های باقی مانده این پروژه ها را آغاز نماییم.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۵:۲۰
Background image

سرپرست وزارت آب و انرژی به ولایات شرقی به سفر رفته است

محترم ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی در یک سفر کاری به ولایات شرق کشور رفت...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۱۳:۴۹
Background image

نوزدهمین جلسه تخنیکی معینیت آب وزارت آب و انرژی برگزار گردید

این جلسه تحت ریاست محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر آخندزاده، معین آب و زارت آب و انرژی با اشتراک روئسای مرکزی سکتور آب و محترم داکتر غلام فاروق "اغظم"...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۹ - ۸:۵۴
Background image

در ولسوالی حصارک ولایت ننگرهار برنامه توزیع گندم در مقابل کار آغاز گردید

در ولسوالی حصارک ولایت ننگرهار برنامه توزیع گندم در مقابل کار با حضور رئیس حوزه دریایی ولایت ننگرهار و ولسوال ولسوالی متذکره آغاز گردید...

BACK TO NEWS

User account menu