خبر خوش به مردم شریف ولایت خوست!

mew-admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۴۲
mew

به زودی پروژه لین انتقال 220 کیلوولت از سب استیشن گردیز ولایت پکتیا الی سب استیشن ولایت خوست به شمول سب استیشن های وازه ځدراڼ و خوست به بهره برداری سپرده می شود.
هم اکنون کار تمدید لین این پروژه در حدود صد درصد تکمیل گردیده است و تمام پایه های تاوری که مجموعه آن به 268 پایه می رسد نصب گردیده است. کار احداث سب استیشن 20/220 کیلو ولت شهر خوست به ظرفیت 32 میگا ولت امپیر تکمیل گردیده است. همچنان کار احداث سب استیشن 20/220 کیلو ولت در ولسوالی وازه ځدراڼ به ظرفیت 16 میگا ولت امپیر نیز تکمیل و آماده بهره برداری است.
با بهره برداری این پروژه ولسوالی وازه ځدراڼ و ولایت خوست به شمول مرکز این ولایت زیر پوشش قرار می گیرند که در نتیجه حدود 48 هزار خانواده از نور برق مستفید می گردند.
این در حالی است که کار پروژه تمدید لین انتقال 220 کیلو ولت از سب استیشن گردیز ولایت پکتیا الی سب استیشن ولایت خوست به تاریخ 21 جولای با کمپنی URS- MEGATECH به ارزش مجموعی 112.5 میلیون دالر آمریکایی به کمک مالی تیم انجنیری اردوی کشور امریکا عقد قرار داد شده بود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۸:۵۳
Background image

ورکشاپ دو روزه‌ی پروژه‌ بازسازی و انکشاف آبیاری.

ورکشاپ دو روزه‌ی پروژه‌ بازسازی و انکشاف آبیاری (مروری بر فعالیت‌های انجام یافته وپلان‌های بعدی) امروز در وزارت انرژی و آب برگزار شد....

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۸:۳۲
Background image

چگونگی تطبیق پروژه های سولری و مطالعات امکان سنجی ظرفیت باد در ولایت های بلخ و هرات.

چگونگی تطبیق پروژه های سولری و مطالعات امکان سنجی ظرفیت باد در ولایت های بلخ و هرات از جمله موضوعاتی بود که در دیدار بانو وژمه مومند نماینده IFC در افغانستان با محترم انجنیر محمد گل. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۱:۲۳
Background image

امضای قرارداد چندین پروژه انکشافی با هشت اداره.

قرارداد تطبیق پروژه های انکشافی به حمایت مالی کشور هندوستان میان 8 اداره امضا گردید. در نشستی که به همین منظور دایر گردیده بود؛ جلالتمآب داکتر عبدالله عبدالله رییس اجراییه ج . ا . ا ،. . .

BACK TO NEWS