سرپرست وزارت انرژی و آب با معاون والی ولایت جوزجان دیدار نمود.

mew-admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۹ - ۸:۵۵
اخبار

محترم انجنیر محمدگل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب با محترم عبدالقادر مالیه معاون والی ولایت جوزجان به روز چهارشنبه هشتم عقرب 1398 در وزارت انرژی و آب دیدار نموده در رابطه به موضوعات پروژه‌های برق‌رسانی در ولسوالی های قرقین ، خماب و سایر مناطق هم‌مرز با کشور ترکمنستان و پروژه‌های تحکیمات سواحل دریا در ولایت جوزجان صحبت نمود.
آقای خُلمی از فرستادن پروژه های برق‌رسانی ولسوالی های قرقین و خمآب به تدارکات ملی جهت طی مراحل تدارکاتی خبرداده به همکاری های بیشتر وزارت انرژی و آب در تطبیق پروژه‌های انکشافی آب و تحکیمات سواحل دریا درولایت جوزجان وعده سپرد.
در همین حال معاون والی ولایت جوزجان ضمن یاد آوری از نتایج خوب پروژه‌های تطبیق شده تحکیمات سواحل دریا در آن ولایت از رهبری وزارت انرژی و آب اظهار قدردانی نموده و خواستار تطبیق بیشتر پروژه‌ها در بخش های آب و تولید برق در این ولایت شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۱ - ۹:۵۳
Background image

معین آب وزارت انرژی و آب با والی ولایت هلمند و رییس حوزه فرعی دریایی هلمند دیدار نمود.

انجنیر خان محمد تکل معین آب وزارت انرژی و آب با تورن جنرال محمد یاسین والی ولایت هلمند و انجنیر محمد انور ذهین رییس حوزه فرعی دریایی هلمند و سایر روسای سکتوری ولایت هلمند به روز دوشنبه. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۳:۴۵
Background image

تفاهم نامه انکشاف و توسعه خدمات هایدرولوژی میان وزارت انرژی و آب و اداره جایکای جاپان به امضا رسید.

جلسه مشترک به منظور نهایی سازی پلان و چارچوب همکاری های تخنیکی انکشاف و توسعه خدمات هایدرولوژی تحت ریاست محترم انجنیر خان محمد تکل معین آب وزارت انرژی و آب با اشتراک هیات وزارت انرژی و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۹ - ۱۰:۴۱
Background image

ملاقات با والی ولایت زابل.

محترم انجنیر خان محمد تکل معین آب وزارت انرژی و آب با محترم رحمت الله یارمل والی ولایت زابل دیدار و گفتگو نمود...

BACK TO NEWS