نشست مشترک وزارت های سکتوری، ادارات ملکی، نظامی و نماینده های مردم ولایت کابل

MEW-Media
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۶
اخبارر

نشست مشترک میان وزیران و معینان وزارت های سکتوری، مقامات بلند پایه‌ی ادارات ملکی و نظامی، نماینده های منتخب ولایت کابل در ولسی جرگه و شورای ولایتی وروسای شوراهای انکشافی شماری از ولسوالی های ولایت کابل به منظور تحقق هدایت های رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان که در تدویر گفتمان ملی بیان نموده بود، به تاریخ 21 دلو 1398 برگزار شد.

در این نشست که در رابطه به تامین نیازمندی های مردم کابل صحبت می شد، قرار براین شد تا برنامه های سال 1399 بخش های سکتوری برای ولسوالی های موسهی، چهارآسیاب، خاکجبار، سروبی و سایر ولسوالی های این ولایت، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفته و بعد از جمع بندی، نتایج آن به مقام عالی ریاست جمهوری ارسال شود.

در همین حال شماری از وزیران، معینان و مسوولان بلند رتبه ادارات ملکی و نظامی هر کدام در بخش های کاری شان؛ پیرامون پیشرفت ها، اجراآت و برنامه های سال آینده شان توضیحات ارایه نموده و همکاری های بیشتر خودرا در مورد تحقق پیشنهادات مردم ابراز داشتند.

محترم انجنیر خان محمد تکل سرپرست وزارت انرژی و آب در این نشست از تطبیق پروژه های زیادی از طریق حوزه های دریایی در ولسوالی های مختلف ولایت کابل خبرداده و از همکاری های این وزارت در راستای تطبیق بیشتر پروژه های انکشافی آب و انرژی در ولایت کابل بویژه ولسوالی های متذکره اطمینان دادند.

قابل ذکر است که برای ولسوالی های موسهی، چهارآسیاب، خاکجبار، سروبی و نواحی شهر کابل در سال 1399 در بخش برق اعمار 152 ترانسفارمر به ظرفیت 36670 کیلووات امپیر پلان گردیده است.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۹:۳۵
Background image

رئیس جمهور غنی: در دوسال آینده، بخش عمدۀ آب مدیریت می شود

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، ظهر امروز در ششمین کنفرانس ملی آب تحت عنوان "انکشاف منابع آبی و مدیریت آن" اشتراک و سخنرانی کرد...

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶
Background image

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار در وزارت انرژی و آب تدویر یافت

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار(سکتور اقتصاد و زیربنا) با حضور محترم انجنیر خان محمد تکل سرپرست وزارت انرژی و آب در این وزارت دایر شد...

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

تدویر جلسه هماهنگی و نظارتی پروژه‌های برق رسانی

جلسه مشترک پیرامون نظارت از پیشرفت پروژه بند برق کجکی هلمند با حضور نمایندگان با صلاحیت دفتر‌ مشاوریت ارشد مقام‌عالی ریاست جمهوری در‌ امور ‌زیربنا، وزارت‌ انرژی و آب‌ و مالیه، د. . .

BACK TO NEWS