شرکت Afghan Wind generation Power در همکاری با شرکت چینایی CNNCدر افغانستان در بخش تودلید انرژی سرمایه‌گذاری می‌نماید

mew-admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۶ - ۱۵:۳
1

محترم مولوی عارف الله"عارف"، معین انرژی وزارت آب و انرژی قبل از ظهر امروز در دفتر کار خویش با محترم راشدخان نماینده شرکت Afghan Wind generation Powerدیدار نمودند.

در این دیدار، نماینده شرکت متذکره علاقه‌مندی سرمایه‌گذاری خویش را در بخش تولید انرژی در کشور ابراز کرد. وی افزود، که در همکاری با شرکت چینایی CNNCدر بخش تولید 450 میگاوات انرژی در کشور سرمایه‌گذاری می‌نماید.

محترم مولوی عارف الله "عارف"، معین انرژی وزارت آب و انرژی از سرمایه‌گذاری شرکت متذکره در بخش تولید انرژی در کشور استقبال نموده افزود" اکنون آن وقت فرارسیده است که در آبادی کشور  همه باهم به گونه مشترک کار نماییم و ما از تمام شرکت‌های داخلی و خارجی دعوت می‌نماییم که در بخش تولید انرژی در کشور سرمایه‌گذاری نمایند و ما آماده هر نوع همکاری با آنها هستیم."

معین انرژی وزارت آب و انرژی در دیدار با نماینده شرکت متذکره افزود، که در این اواخر شرکت‌های داخلی و خارجی علاقه‌مندی شان را در بخش تولید انرژی در کشور ابراز نموده و ما برای تمام شان وعده مهیا نمودن زمینه سرمایه‌گذاری و هر نوع همکاری را داده ایم.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۱۱:۵۶
Background image

رئیس حوزه فرعی دریایی غوربند- چاریکار و والی ولایت پروان از پروژه سربند آبیاری گلبهار بازدید کردند

 

محترم انجنیر مجیب الرحمن حبیبی، رئیس حوزه دریایی غوربند- چاریکار و محترم مولوی عبیدالله امین‌زاده، والی ولایت پروان از پروژه سربند آبیاری گلبهار بازدید کردند و جهت رفع مشکلات این. . .

جمعه ۱۴۰۱/۵/۲۱ - ۱۵:۵۸
Background image

روئسای حوزه های دریایی گزارش کارکردها، فعالیت ها و مشکلات خویش را با مقام رهبری وزارت آب و انرژی شریک کردند.

محترم ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی با روئسای حوزه های دریایی دیدار نموده در مورد فعالیت ها...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۱۸:۳
Background image

کنفرانس جذب و تشویق سرمایه گذاری های خصوصی ملی و بین المللی در سکتورهای انرژی و آب برگزار شد

 

این کنفرانس با حضور محترم ملا عبدالغنی برادر، معاون اقتصادی ریاست الوزرا، محترم ملا عبداللطیف منصور سرپرست وزارت آب و انرژی، محترم شیخ شهاب الدین دلاور، سرپرست وزارت معادن و پترولیم،. . .

BACK TO NEWS

User account menu