معین آب وزارت آب و انرژی با رئیس موسسه انکشافی و حفاظتی جامعه افغان دیدار کرد.

mew-admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۵ - ۱۵:۰
1

محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر آخُندزاده معین آب وزارت آب و انرژی با انجنیر اسدالله کریمی رئیس موسسه انکشافی و حفاظتی جامعه افغان دیدار نموده پیرامون سرمایه گذاری روی ایجاد فارم های ماهی پروری و تطبیق پروژه ایجاد جنگلات در بندهای آب بحث و تبادل نظر نمودند.

در این دیدار در حالیکه روسای سکتور آب وزارت آب و انرژی نیز حضور داشتند، انجنیر اسدالله کریمی رئیس موسسه انکشافی و حفاظتی جامعه افغان پریزنتیشنی را پیرامون طرح ایجاد فارم پرورش ماهی و تطبیق پروژه ایجاد جنگلات در بند آب سرده ولایت غزنی با حمایت مالی سرمایه گذاران خارجی ارائه کرد.

محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر آخُند زاده معین آب وزارت آب و انرژی از تطبیق طرح متذکره و سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی در کشور استقبال نموده تاکید کرد که در تطبیق این طرح باید منافع ملی در نظر گرفته شود همچنان با رعایت قانون آب کشور تمام فواید و اثرات منفی طرح یادشده قبل از تطبیق باید مورد بررسی قرار گیرد.

معین آب وزارت آب و انرژی از همکاری خویش به رئیس موسسه انکشافی و حفاظتی جامعه افغان اطمینان داده در اخیر هر دو جانب توافق نمودند که تیم تخنیکی مشترک وزارت و موسسه انکشافی و حفاظتی جامعه افغان در ساحه بند آب سرده ولایت غزنی اعزام گردد تا ساحه متذکره را از نزدیک سروی و بررسی نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۲:۴۴
Background image

مولوی نورالله حکمت به حیث رئیس تدارکات وزارت آب و انرژی معرفی شد.

مولوی نورالله حکمت که قبلاً به حیث رئیس حقوقی...

یکشنبه ۱۴۰۲/۷/۲ - ۱۲:۲۶
Background image
شنبه ۱۴۰۲/۷/۱ - ۱۸:۹
Background image

BACK TO NEWS

User account menu