سفر هیئت بلند رتبه وزارت انرژی و آب به ولایت نورستان.

mew-admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۱۲:۸
اخبار

بر اساس هدایت جلالتمآب رییس جمهور جمهوری اسلامی افغانستان؛ الماس باور زاخیلوال معین مالی و اداری وزارت انرژی و آب همراه با اجمل حمید عبدالرحیمزی معین امور تجارتی وزارت صنعت و تجارت، معینان وزارت‌های اقتصاد، زراعت، اداره محیط زیست و برخی مسوولین از اداره امور ریاست جمهوری به ولایت نورستان سفر کردند.
هدف از این سفر اشتراک در کنفرانس توسعه تولید و صادرات جلغوزه در ولایت نورستان بود.
الماس باور زاخیلوال معین مالی و اداری وزارت انرژی و آب ضمن اشتراک در کنفرانس متذکره؛ از برخی پروژه‌های گبیونی و شماری از ساحات سروی شده بخاطر ساخت چک‌دم در این ولایت دیدن نمود.
آقای زاخیلوال در سفر به ولایت نورستان، تعمیر اداری وزارت انرژی و آب را در این ولایت نیز افتتاح کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲
Background image

پروژه برق سولری مرکز تربیوی وزارت انرژی و آب به بهره‌برداری سپرده شد

این پروژه که به منظور تامین برق مرکز تربیوی و همچنان پروژه آموزشی برای دانش آموزان دیپارتمنت انرژی قابل تجدید ریاست مرکز تربیوی راه اندازی شده بود امروز ۲۴ جدی با حضور شمار از روسای. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۹:۵۸
Background image

بانک جهانی از برنامه های اقتصادی و انکشافی حکومت افغانستان حمایت کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان شام امروز طی دیداری با هارتویگ شیفر معاون بانک جهانی در امور آسیای جنوبی و هیات همراه اش، در مورد کمک ها و حمایت های بانک مذکور از افغانستان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۴
Background image

دهمین اجلاس کشورهای عضو سازمان بین‌المللی انرژی قابل‌تجدید IRENA در شهر ابوظبى برگزار شد

دهمین اجلاس سازمان ارینا با اشتراک نماینده گان بیشتر از ١٦٢ کشور جهان, موسسات بین المللی, بانک های بین المللی و میکانیزم های مالی از تاریخ ١٠ الی ١٢ جنوری سال ٢٠٢٠ در شهر ابوظبی دایر. . .

BACK TO NEWS