نوید خوش به مردم شریف ولایت کنر!

mew-admin
شنبه ۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۵:۱۶
news

کار ساخت پروژه دستگاه بند برق آبی ولسوالی منوگی ولایت کنر تکمیل گردیده و به زودی به بهره برداری سپرده می شود. این پروژه ظرفیت تولید 2.1 میگاوات برق را داشته که با بهره برداری آن، 4000 خانواده از ساکنان همجوار بند، از نور برق مستفید می گردند. قیمت این پروژه 9.8 میلیون دالر است که از بودجه انکشافی وزارت انرژی و آب بالای دریای پیچ ولایت کنر اعمار گردیده است. کار ساخت این پروژه زیر نظارت مستقیم وزارت انرژی و آب، توسط کمپنی قرار دادی امین کاپیسا تکمیل و اکنون آماده بهره برداری است..

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۴:۵۴
Background image

نشست مشترک سرپرست وزارت انرژی و آب با مسوول کمیسیون اقتصادی کشور اوکراین

شست مشترک سرپرست وزارت انرژی و آب با مسوول کمیسیون اقتصادی کشور اوکراین در افغانستان به منظورهمکاری های دو جانبه میان هر دو کشور؛ انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب در نشست. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۴:۵۱
Background image

کار ساختمان بند پاشدان 42 درصد پیش رفته است.

انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب در جریان سفرش به ولایت هرات همراه با والی و مسوولان حوزه دریایی هریرود – مرغاب از جریان کار بند پاشدان در ولسوالی کرُخ این ولایت بازدید نمود. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۴:۴۵
Background image

قرار داد 3 پروژه تحکیمات گبیونی در ولایت هرات به امضا رسید.

قرارداد تطبیق سه پروژه مدیریت منابع آبی( تحکیمات گبیونی) با حضورداشت انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و والی ولایت هرات به ارزش بیشتر از 29 ملیون افغانی...

BACK TO NEWS