یازدهمین جلسه هیئت رهبری وزارت آب و انرژی در مورد بررسی و حل مشکلات بعضی از موضوعات مهم تخنیکی و اداری این وزارت برگزار شد.

mew-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۷ - ۱۴:۳۶
1

این جلسه با حضور محترم مولوی عارف الله عارف معین انرژی، محترم انجنیر مجیب الرحمن عمر آخندزاده معین آب، روسا و شماری از مسئولین وزارت آب و انرژی برگزار گردید.

در این جلسه پیرامون موضوعات مختلف اداری و تخنیکی در بخش های انرژی و آب، حل مشکلات زون های انرژی در ولایات و شماری دیگر از موضوعات مرتبط به امور اداری و تخنیکی این وزارت بحث و تبادل نظر صورت گرفته تصامیم لازم اتخاذ گردید.

معینان وزارت آب وانرژی پس از بررسی موضوعات مطرح در جلسه گزارش وضعیت آنها را از مسئولین مربوطه جویا شده کمیته مشترک را به منظور بررسی مسایل مربوط به آن موضوعات توظیف نمودند.

همچنان در قسمت حل مشکلات آمریت زون های انرژی در ولایات فیصله به عمل آمد که آمریت های متذکره مربوط به حوزه های دریایی بوده و به تمام مشکلات مالی و اداری آنها باید از طریق حوزه های دریایی رسیدگی صورت گیرد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۴/۱۴ - ۱۰:۸
Background image

رئیس حوزه فرعی دریایی لغمان با رئیس عمومی سازمان (FAO) دیدار کرد

محترم مولوی شیرجان راشدی، رئیس حوزه فرعی دریایی لغمان با محترم ریچاردټرینچر ، رئیس عمومی سازمان (FAO) دیدار نمود...

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۶:۱۷
Background image

دفتر  UNDP در ولایت های مربوط حوزه عمومی دریایی پنج آمو  کار پروژه های را به ارزش 200 هزار دالر آمریکایی آغاز می‌نماید

محترم انجنیر رفیع الله مجتبی، رئیس حوزه عمومی دریایی پنج آمو امروز در دفتر کار خویش با نماینده دفتر UNDP برای زون شمال شرق دیدار نمود...

دوشنبه ۱۴۰۱/۴/۱۳ - ۱۳:۴۴
Background image

مسئولین حوزه دریایی ننگرهار با رئیس عمومی سازمان FAO در افغانستان دیدار نمود

محترم مولوی سید محمد صادق هاشمی، سرپرست حوزه دریایی ننگرهار با محترم ریچرد ترینچر، رئیس عمومی سازمان FAO در افغانستان دیدار کرد....

BACK TO NEWS

User account menu