اطلاعیه تصمیم اعطای قراردادساختمان تونل آبگردان بخش آباد ولایت فراه.

mew-admin
contract

قرار است اداره تدارکات ملی  (NPA) به نمایندگی از وزارت انرژی و آب (MEW) جمهوری اسلامی افغانستان قرارداد ساختمان تونل آبگردان بخش آباد ولایت فراه  را تحت کودنمبر  NPA / MEW / 97 / W-2350 / ICB ، با شرکت  Vestan Insaat Ve Ticaret Anonim Sirket ، دارای جواز نمبر  شماره 153302 ، آدرس شرکت  واقع در قلعه فتح الله ، کابل ، افغانستان ،  به قیمت مجموعی  11802961.73 دالر امریکایی  (یازده میلیون هشتاد و دو هزار و نهصد و صد و شصت و یک اعشاریه  هفتاد و سه  ) دالر امریکایی قرار داد نماید .  داوطلبانی که در زمینه اعتراض و ملاحظه داشته باشند  ، می توانند درخواست خود را در مدت 7 روز به اداره تدارکات ملی  (NPA) از تاریخ اعلام ارسال کنند.

این ابلاغیه به معنای اعطای قرارداد نیست. قرارداد تا زمان ختم معیاد اعلان برنده گی و رسیده گی  منعقد نخواهد شد و در صورت وجود ، شکایات مطابق با دستورالعمل تجدید نظر بررسی می شود.

آخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۴:۳۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطای قرارداد 21 پروژه چکدم های ولایات.

بدین وسیله به تاسی از فقره (2) ماده چهل سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود، وزارت انرژی و آب در نظر دارد، تا قرارداد پروژه های چکدم ولایات با شرکت های که مشخصات و قیمت آن در . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۴:۵۳
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرار داد ۶ قلم جنس جهت تجهیز صالون کنفرانس.

بدینوسیله بتأسی از فقره (2) ماده (43) قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده میشود که وزارت انرژی و آب در نظر دارد قرارداد خریداری 6 قلم جنس جهت تجهیز صالون کنفرانس ریاست حوزه دریایی کندز . . .

شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۰:۲۴
Background image

اطلاعیه تصمیم اعطاء قرار داد 40 پروژه چکدم های ولایات.

بدینوسیله به تآسی از فقره (2) ماده چهل وسوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانید ه میشود که وزارت انرژی و آب در نظر دارد قرارداد قرارداد پروژه های چکدم ولایات را با شرکت های که مشخصات و . . .

بازگشت به اطلاعیه ها