برنامه ترتیب پلان سرمایه‌گذاری پروژه‌های انکشافی آب در وزارت انرژی و آب برگزار شد

mew-admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۵ - ۱۲:۲۲
1

برنامه سه روزه به منظور ترتیب پلان جامع جهت سرمایه گذاری پروژه‌های انکشافی آب در تمام حوزه‌های فرعی دریایی کشور با حضور محترم انجنیر خان محمد تکل معین آب و سرپرست وزارت انرژی و آب و اشتراک روسای حوزه‌های عمومی و فرعی دریایی به روز سه شنبه مورخ ۳ جدی در وزارت انرژی و آب آغاز شد.

محترم انجنیر خان محمد تکل معین آب و سرپرست وزارت انرژی و آب، هدف از برگزاری این برنامه را تهیه و ترتیپ ماستر پلان جامع جهت سرمایه گذاری پروژه‌های انکشافی آب و ترتیب نقشه های دقیق کانال ها در تمام حوزه‌های فرعی دریایی کشور بیان نمود.

آقای تکل در این برنامه ضمن یادآوری از اهمیت مدیریت آب در کشور، به ترتیب پلان واضح و طرح جامع با اطلاعات، آمار و ارقام دقیق به منظور سرمایه گذاری پروژه‌های انکشافی آب تاکید نمود.

انجنیر فرهاد نورزی مشاور بخش آب در این برنامه از اعمار ۲۲۰۰ کانال در کشور خبرداده و در رابطه به برنامه های کاربردی و معیارهای اولویت بندی پروژه‌های انکشافی آب که در تهیه این پلان نقش بارز و ارزنده‌ را دارا می باشد، توضیحات ارایه نمود.

قابل ذکر است که در این برنامه در رابطه به معلومات پروژه‌های انکشافی آب در تمام حوزه‌های فرعی دریایی کشور به صورت دقیق بحث و بررسی صورت گرفته که کار روی آن تا روز پنجشنبه ۵ جدی ادامه خواهد داشت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۳ - ۹:۳۵
Background image

رئیس جمهور غنی: در دوسال آینده، بخش عمدۀ آب مدیریت می شود

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، ظهر امروز در ششمین کنفرانس ملی آب تحت عنوان "انکشاف منابع آبی و مدیریت آن" اشتراک و سخنرانی کرد...

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶
Background image

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار در وزارت انرژی و آب تدویر یافت

جلسه گروه کاری چهارم اهداف انکشاف پایدار(سکتور اقتصاد و زیربنا) با حضور محترم انجنیر خان محمد تکل سرپرست وزارت انرژی و آب در این وزارت دایر شد...

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۹:۱۲
Background image

تدویر جلسه هماهنگی و نظارتی پروژه‌های برق رسانی

جلسه مشترک پیرامون نظارت از پیشرفت پروژه بند برق کجکی هلمند با حضور نمایندگان با صلاحیت دفتر‌ مشاوریت ارشد مقام‌عالی ریاست جمهوری در‌ امور ‌زیربنا، وزارت‌ انرژی و آب‌ و مالیه، د. . .

BACK TO NEWS