قرارداد دو پروژه آبیاری در وزارت انرژی و آب امضاء گردید.

mew-admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۴:۲۰
mew

قرارداد پروژه اعمار کانال ذامه ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا و قرارداد بازسازی کانال جغرتان ولسوالی انجیل ولایت هرات از سوی محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب و نماینده گان شرکت های برنده شده به امضاء رسید.
محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب در مورد پروژه ها صحبت کرد گفت: این پروژه که به ارزش 3,907,200 افغانی از بودجه وزارت انرژی و آب تمویل میگردد قبلآ این کانال ساحه 1000 هکتار زمین را آبیاری می نمود و بعد از اعمار آن ساحه تحت آبیاری به 1400 هکتار زمین افزایش می یابد که به تعداد 500 فامیل از آن مستفید و در 9 ماه تقویمی به پایه اکمال میرسد.
همچنان قرارداد بازسازی کانال جغرتان ولسوالی انجیل ولایت هرات به ارزش 77,527,051 افغانی که از طریق بانک جهانی تمویل میگردد ساحات آبیاری بعد از اعمار این کانال از 1,141 هکتار زمین به 1,318 هکتار زمین افزایش می یابد.
سپس نماینده گان شرکت های برنده شده صحبت نموده و تعهد سپردند تا مطابق قرار داد، کار پروژه ها را در زمان تعیین شده و باکیفیت عالی به اتمام برسانند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۶
Background image

کار تثبیت حق مالکیت و استملاک زمین و ملکیت‌های مسیر پروژه بند کجکی به زودی آغاز می‌گردد.

محترم انجینر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب و محترم محمد جواد پیکار سرپرست وزارت شهر سازی و اراضی بر تعیین و تثبیت ساحه بند کجکی تاکید کردند...

دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۲:۱۶
Background image

دیدار انجنیر محمد ګل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب با آقای ناطق فت علیوف

انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب با آقای ناطق فت علیوف مسوول بازاریابی شرکت بین المللی اس تی پی جمهوری آذربایجان،

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۴:۵۱
Background image

ملاقات محترم انجنیر محمد گل خُلمی با مسوولان بانک جهانی.

انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب با مسوولان بانک جهانی در دفتر کارش ملاقات کرد...

BACK TO NEWS