قرارداد دو پروژه آبیاری در وزارت انرژی و آب امضاء گردید.

mew-admin
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۱۴:۲۰
mew

قرارداد پروژه اعمار کانال ذامه ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا و قرارداد بازسازی کانال جغرتان ولسوالی انجیل ولایت هرات از سوی محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب و نماینده گان شرکت های برنده شده به امضاء رسید.
محترم انجنیر محمد گل خُلمی سرپرست وزارت انرژی و آب در مورد پروژه ها صحبت کرد گفت: این پروژه که به ارزش 3,907,200 افغانی از بودجه وزارت انرژی و آب تمویل میگردد قبلآ این کانال ساحه 1000 هکتار زمین را آبیاری می نمود و بعد از اعمار آن ساحه تحت آبیاری به 1400 هکتار زمین افزایش می یابد که به تعداد 500 فامیل از آن مستفید و در 9 ماه تقویمی به پایه اکمال میرسد.
همچنان قرارداد بازسازی کانال جغرتان ولسوالی انجیل ولایت هرات به ارزش 77,527,051 افغانی که از طریق بانک جهانی تمویل میگردد ساحات آبیاری بعد از اعمار این کانال از 1,141 هکتار زمین به 1,318 هکتار زمین افزایش می یابد.
سپس نماینده گان شرکت های برنده شده صحبت نموده و تعهد سپردند تا مطابق قرار داد، کار پروژه ها را در زمان تعیین شده و باکیفیت عالی به اتمام برسانند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۸:۴۲
Background image

سفر هیئت رهبری وزارت انرژی و آب به ولایت پنجشیر.

شماری از مقام های ریاست جمهوری و وزارت انرژی و آب به ولایت پنجشیر سفر نمودند...

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۸:۳۰
Background image

نشست مشترک میان افغانستان و ترکمنستان به هدف همکاری های دو جانبه.

دیروز نشست مشترک میان افغانستان و ترکمنستان به هدف همکاری های دو جانبه، افزایش انرژی برق در افغانستان و توسعه اقتصادی، در ولایت هرات برگزار شد...

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۸:۲۵
Background image

دو تفاهم نامه راهبردی همکاری های اقتصادی بین افغانستان و ترکمنستان در شهر هرات به امضا رسید.

دو تفاهم نامه راهبردی همکاری های اقتصادی بین افغانستان و ترکمنستان در شهر هرات به امضا رسید

BACK TO NEWS